Monalisa Touch

LASEROTERAPIA WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU

Wysiłkowe nietrzymanie moczu polega na mimowolnym wypływaniu moczu przez cewkę moczową w momencie wzrostu ciśnienia śródpęcherzowego wywołanym napinaniem mięśni brzucha podczas kaszlu, kichania, śmiechu czy podnoszenia ciężkich przedmiotów. Wysiłkowe nietrzymanie moczu dotyczy bardzo wielu kobiet w każdej grupie wiekowej, szczególnie zaś narażone są kobiety po przebytych porodach, a także w okresie pomenopauzalnym. Dolegliwości pogarszają znacznie komfort życia i utrudniają kontakty towarzyskie. Oferujemy Paniom bezbolesny i krótkotrwały zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu za pomocą nowoczesnego lasera MonaLisa Touch. Zabieg polega na wzmocnieniu ścianek pochwy oraz obszaru ujścia cewki moczowej, przez co dochodzi do znacznej poprawy/przywrócenia jej normalnego funkcjonowania. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

REWITALIZACJA POCHWY PRZY UŻYCIU LASERA MONALISA TOUCH

Zespół rozluźnienia pochwy to stan, w którym dochodzi do utraty elastyczności pochwy oraz spadku napięcia mięśni dna miednicy. W efekcie prowadzi to do obniżenia lub braku satysfakcji w trakcie współżycia. Zjawisko to dotyczy głównie kobiet po porodach siłami natury oraz po menopauzie.


Laserowy zabieg obkurczania pochwy poprawia napięcie tkanek poprzez zwiększenie ilości włókien kolagenowych. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta. Zabieg jest niebolesny i trwa jedynie kilka minut. Po zabiegu przywrócony zostaje stan śluzówek pochwy sprzed porodu czy okresu menopauzy. Po trzech dniach od zabiegu pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej.